GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5337042
nr 533 7042
VASE
Lenght: ()
Upsala-Ekeby, Vicke Lindstrand, höjd: 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 150
Monday July 28 2008
at 16:29:05
100 kr
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".